Tekdez Dezenfekte

Tekdez; su deposu temizliği, su sebili temizliği, su deposu izolasyonu, buzdolabı temizliği, sıcak su sedyesi temizliği dönen profesyonel çözümler sunar.
Tekdez kişisellerinin ve kuruluşun tüm yetki ve kalite sertifikaları eksiksiz.
Tekdez Dezenfekte yönetimi; düzenli olarak iş güvenliği eğitimlerine katılmaktadır.
Su depoları zamanla kirlenmekte ve bakteri seyrediyor.

Bu kirlenmenin ana sebebi su taşıma hattındaki kirliliğin depo içerisine taşınması ve su depozito giren ücret, haşere gibi canlıların suyu kirletmesidir. Su sebilleri de yoğun bağlantılı olarak kirlenmekte ve bakteri bakteri. Su deposu temizliği altı ayda bir, su sebili temizliği 3 ayda bir ve devamında periyodik olarak yaptırılmalıdır.
Tekdez Sağlık Bakanlığı yetki ve kalite sertifikalarına sahiptir. Personellerinin hijyen sertifikası, portör muayene belgeleri, mesleki yeterlilik ve hijyen sertifikaları, iş güvenliği sertifikaları, yüksekte çalışabilir eğitim belgelerinidir.

Konusunda uzman ve eğitimli kadrosuyla hizmet veren Tekdez Dezenfekte kuruluşumuz, bugünün teknolojilerini ve bugünün teknolojilerini yapısına dahil etmekte ve sektöre lider firması gurur duymaktadır.

Su sebili temizliği 3 ayda bir yaptırılması gerkene bir hizmettir.

Temizlik ve dezenfeksiyon hizmetlerinin yalıtımında da su deposu izolasyonu hizmeti veren Tekdez Dezenfekte, su kaçağı kesme ve suyu daha steril ortamlarda muhafaza edilmesi için izolasyon yöntemlerinde uzman kadroya sahiptir. Poliüretan uygulaması ile su kaçağının sonlandırılması hizmeti de verilmektedir.0 Comments

Curated for You

Popular

Top Contributors more

Latest blog